Akce na říjen se slevou 20%

Akce na říjen se slevou 20%

Pozor! Akce na měsíc říjen!

Pokud si objednáte naši originální textilní tašku se znamením zvěrokruhu a zároveň k ní i energetický náramek z minerálů či polodrahokamů, získáte u nás slevu 20%. Sleva bude automaticky odečtena při vložení těchto dvou položek do nákupního košíku.

A proč máme takovou akci?

  1. Říjen je perfektní doba na nakupování vánočních dárků. Nikdo neblázní, česká pošta doručuje ze dne na den a já mohu náramky i tašky v klidu vyrobit.
  2. Kvalita jak textilních tašek, tak náramků z minerálů či polodrahokamů je top top. Tašky jsou ušité v ČR (žádná Čína) poctivě a dokonale. Udrží těžký nákup a přitom skvěle vypadají. Po přišití zvoleného obrázku se znamením zvěrokruhu je ještě lakuji odolným lakem proti oděru, poškrábání a UV záření. A náramky jsou také prvotřídní – vybírám je ty nejlepší a osvědčené dodavatele, kteří mají ty nejlepší korálky z minerálů.
  3. Ušetříte nějakou korunu a můžete ji zároveň utratit za další zboží na www.delameoriginaly.cz – no není to skvělé? :o)

Poznámka: Platí jen v měsíci říjnu 2017. Platí jen na produkty z kategorie tašky a batohy + z kategorie šperky – náramky.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

UA-107323903-1