Energetické náramky z pravého malachitu

 249,00

Tento náramek vás ochrání na cestách a přinese vám nová dobrodružství. Je totiž vyroben z léčivého malachitu překrásné zelené barvy.

Zrušit výběr
Katalogové číslo: - Kategorií: , , , ,

Popis

Tyto náramky jsou vyrobené z kuliček pravého sytě zeleného malachitu o průměru 8 mm, které jsou navlečené na silném a pevném pružném vlasci.

Dámský náramek: Na ukázkové fotce jsem použila 22 kusů kuliček, což vychází na obvod zápěstí v nejtenčím místě 16 cm. Pokud máte silnější obvod zápěstí (prosím změřit), přidám pár malachitových korálků, aby náramek padl přesně. :o)

Pánský náramek: Tento je vyroben z 28 malachitových korálků. Platí tedy to samé, co u dámského náramku: Změřte si prosím obvod zápěstí a já jej udělám pro vás přímo na míru. :o)

Malachit je jedna z nejstarších rud mědi – hydroxyuhličitan měďnatý. Je to silný ochranný kámenochraňuje na cestách, pohlcuje negativní energie a odebírá z těla znečišťující látky. Neutralizuje radioaktivní záření a elektromagnetické znečištění. U dětí například ochraňuje proti zraněním a pádům. Malachit je také kámen kreativity a změny, který podněcuje k dobrodružství.

Léčebné využití: Malachit je zvlášť užitečný při potlačování křečí (včetně menstruačních). Ženám také usnadňuje porod – někdy se mu proto říká kámen porodní báby. Pomáhá odbourávat jedovaté látky v játrech, snižuje krevní tlak a okyselování organismu. Malachit dále posiluje imunitní systém, uklidňuje nervovou soustavu, podporuje klidný spánek či zmírňuje dislexii.

Malachit je přiřazován k těmto znamením horoskopu: štír, býk a váhy.

Poznámka: Náramek dodávám v krásné pevné papírové krabičce. Je tak připraven ihned k darování. :o)

Made by Jarka

Další informace

Dámský nebo pánský

Dámský, Pánský

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Energetické náramky z pravého malachitu”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *