Energetický náhrdelník z pravého mookaitu

 349,00

Mookait je kámen nádherných barev, které svým vzhledem připomínají černou kávu s dosud nerozpuštěnou šlehačkou. Dáte si šálek? :o)

 

1 skladem

Popis

Tento náhrdelník je vyrobený z kuliček pravého jaspisu mookait nádherných barev – hnědé, béžové, cihlově červené, teplé žluté a mléčně bílé – o průměru 6 mm, které jsou navlečené na silném a pevném pružném vlasci.

Na ukázkové fotce jsem použila 61 kusů kuliček, což vychází na obvod náhrdelníku 48 cm.

Tento kámen dostal název podle naleziště Mooka Creek v Austrálii. Jiné zdroje ale mluví o tom, že jeho jméno vzniklo podle cihlově červené až tmavohnědé barvy proložené žlutými a mléčně bílými neohraničenými pruhy, které svým vzhledem připomínají černou kávu s dosud nerozpuštěnou šlehačkou…

Ať je to tak, nebo tak, jisté je to, že tento zvláštní druh jaspisu z Austrálie podporuje sílu, vitalitu, tvořivost a rekonvalescenci. Dále pomáhá naleznout nezbytný vnitřní klid a rovnováhu, mírní nervozitu, stres a zadrhávání v řeči. 

Léčebné účinky: Mookait zvyšuje imunitu, tiší kašel (zejména suchý), uzdravuje záněty čelních a nosních dutin, hojí popáleniny a je výborný pro  hojení ran a k rekonvalesenci po operaci. Mookaitová voda rovněž léčí ekzémy, vředy a abscesy.

Mookait je přiřazován k těmto znamením horoskopu: ryby, panna a vodnář.

Poznámka: Náhrdelník dodávám v krásné pevné papírové krabičce. Je tak připraven ihned k darování. :o)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Energetický náhrdelník z pravého mookaitu”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *