Energetický náramek z pravého nefritu

 199,00

Jadeit/nefrit je starodávným a posvátným kamenem, který přitahuje štěstí, lásku, peníze a přátelství. Co byste si z toho přáli vy? :o)

1 skladem

Popis

Tento náramek je vyrobený z kuliček pravého nefritu nádherné, blankytně modré barvy o průměru 8 mm, které jsou navlečené na silném a pevném pružném vlasci. Místo označení nefrit se můžete setkat i s označením jadeit – rozdíl je pouze v tom, že oproti krémovému nefritu je jadeit průsvitný.

Na ukázkové fotce jsem použila 22 kusů kuliček, což vychází na obvod zápěstí v nejtenčím místě 16 cm. Pokud máte silnější obvod zápěstí (prosím změřit a napsat do poznámky k objednávce!), přidám pár nefritových korálků, aby náramek padl přesně. :o)

Jadeit/nefrit je starodávným a posvátným kamenem, který přitahuje štěstí, lásku, peníze a přátelství. Jedná se o ochranný kámen, jenž udržuje svého nositele mimo nebezpečí a vnáší do jeho života harmonii. Má sílu prodlužovat život, pozvedává moudrost ducha, chrání před neštěstími a nehodami, pomáhá předcházet nemocem a zdravotním obtížím. Je symbolem čistoty a vyrovnanosti, uvolňuje emoce a podrážděnost, uklidňuje mysl.

Léčebné využití: Jadeit/nefrit napomáhá činnosti orgánů, jež mají na starost filtraci a vylučování. Působí tedy léčivě na ledviny, močový měchýř, žaludek, slezinu a nadledvinky. Odstraňuje z těla jedovaté látky, uzdravuje buněčný a kosterní systém a pomáhá hojit stehy. Zvyšuje plodnost, udržuje rovnováhu tekutin v těle a poměr kyselého a zásaditého prostředí.

Nefrit je přiřazován k těmto znamením horoskopu: rak a ryby.

Poznámka: Náramek dodávám v krásné pevné papírové krabičce. Je tak připraven ihned k darování. :o)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Energetický náramek z pravého nefritu”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *