Energetický náramek z pravého fluoritu

 299,00

Fluorit nejen božsky vypadá, ale je velmi léčivý. Likviduje viry (všechny infekce včetně rýmy a nachlazení), je výborný na kosti, artritidu, bolesti zad i zubů.

1 skladem

Popis

Tento náramek je vyrobený z kuliček pravého fluoritu nádherných barev – fialové, světle zelené, světle žluté, světle růžové a průhledně čiré – o průměru 8 mm, které jsou navlečené na silném a pevném pružném vlasci.

Na ukázkové fotce jsem použila 22 kusů kuliček, což vychází na obvod náramku 17,6 cm a obvod zápěstí v nejtenčím místě 16 cm. Pokud máte silnější obvod zápěstí (prosím změřit a napsat do poznámky k objednávce!), přidám pár fluoritových korálků, aby náramek padl přesně. :o)

Fluorit pomáhá při učení, zvyšuje koncentraci, sebedůvěru, kreativitu, zručnost a tělesnou i duševní koordinaci. Je obdařen silnou ochrannou mocí, posiluje naše myšlenky a analytické schopnosti. Fluorit potlačuje silné emoce, urovnává zoufalství, depresi či vztek.

Léčebné využití: Fluorit likviduje viry, léčí všechny druhy infekce včetně rýmy a nachlazení. Účinně totiž působí na oční, nosní, ušní a krční potíže. Je výborný na kosti, artritidu, bolesti zad a revmatismus. Dále jej lze použít během stomatologických zásahů, jelikož blahodárně působí na zuby. V neposlední řadě regeneruje a odstraňuje vrásky.

Fluorit je přiřazován k těmto znamením horoskopu: vodnář, štír, ryby a kozoroh.

Poznámka: Náramek dodávám v krásné pevné papírové krabičce. Je tak připraven ihned k darování. :o)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Energetický náramek z pravého fluoritu”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *