Energetický náramek z pravého křišťálu (8 mm)

 299,00

Tento náramek vás doslova nabije energií. Křišťál je navíc nejúčinnější léčivý krystal, který vám pomůže s mnoha zdravotními problémy.

1 skladem

Popis

Tento náramek je vyrobený z kuliček pravého čistého (průhledného) křišťálu o průměru 8 mm, které jsou navlečené na silném a pevném pružném vlasci.

Na ukázkové fotce jsem použila 22 kusů kuliček, což vychází na obvod zápěstí v nejtenčím místě 16 cm. Pokud máte silnější obvod zápěstí (prosím změřit), přidám křišťálových korálků, aby náramek padl přesně. :o)

Křišťál je průsvitný a bezbarvý krystal křemene. Je to nejúčinnější léčivý krystal, jenž silně nabíjí novou energií a uvádí ji do absolutní harmonie. Povzbuzuje psychiku, jasnozřivost, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negativním, zvyšuje naše duchovní síly, harmonizuje, čistí a chrání auru, zajišťuje klidný spánek. Je vhodný pro meditace a magické účely.

Používá se na všechny zdravotní problémy, včetně problémů duše. Tiší bolesti hlavy (včetně migrény) a zubů, neurologické a střevní potíže, nevolnosti, podporuje zažívací trakt, posiluje imunitu, uvádí tělo do rovnováhy a zvyšuje laktaci. Příznivý účinek má i na vlasy, pokožku a nehty.

Křišťál je přiřazován k těmto znamením horoskopu: lev, kozoroh a vodnář.

Poznámka: Náramek dodávám v krásné pevné papírové krabičce. Je tak připraven ihned k darování. :o)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Energetický náramek z pravého křišťálu (8 mm)”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *