Energetický náramek z pravého růženínu

 299,00

Růženín je symbolem lásky, krásy a uzdravování. Mimo jiné umí vyhladit naši pleť.

1 skladem

Popis

Tento náramek je vyrobený z kuliček pravého, nádherně průhledně růžového :o) růženínu o průměru 1 cm, které jsou navlečené na silném a pevném pružném vlasci.

Kuliček jsem použila 18 kusů, což vychází na obvod zápěstí v nejtenčím místě 16 cm. Pokud máte jiný obvod zápěstí (prosím změřit a napsat do poznámky k objednávce!), uberu či přidám nějaké růženínové korálky, aby náramek padl přesně. :o)

Růženín je průsvitná až průhledná, růžově zbarvená odrůda křemene. Růžové zbarvení dotváří stopy titanu a mléčný vzhled jehličkovité inkluze rutilu.

Růženín je symbolem lásky, krásy a uzdravování. Dává sílu odpouštět (nám samotným i ostatním) a učí sebelásce. Je to univerzální léčivý kámen dodávající životní energii, zejména starým lidem. Oživuje fantazii a tvůrčí myšlení. Odbourává strach, pomáhá přijímat nezbytnost změn (jedná se o vynikající kámen pro zdolávání krize středního věku).

Léčebné užití: Růženín má pozitivní účinek u chorob srdce a ledvin. Léčí infekce močové trubice. Má výborný vliv na poruchy plodnosti žen i mužů. Odvádí z těla škodlivé látky a přebytečné tekutiny. Je velmi vhodný pro děti. Uklidňuje a posiluje srdeční činnost. Pomáhá při psychosomatických poruchách, hojí popáleniny, puchýře a krásně vyhlazuje pleť.

Růženín je přiřazován k těmto znamením horoskopu: rak, beran, býk a váhy.

Poznámka: Náramek dodávám v krásné pevné papírové krabičce. Je tak připraven ihned k darování. :o)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Energetický náramek z pravého růženínu”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *