Energetický náramek z pravého dumortieritu

 349,00

Dumortierit je poměrně vzácný  kámen, který v těžkých životních situacích pomáhá obratu k lepšímu a naopak ve šťastných chvílích učí užívat života naplno. Je tedy do pohody i nepohody. :o)

1 skladem

Popis

Tento náramek je vyrobený z kuliček pravého, nádherně modrého dumortieritu o průměru 8 mm, které jsou navlečené na silném a pevném pružném vlasci.

Na ukázkové fotce jsem použila 22 kusů kuliček, což vychází na obvod zápěstí v nejtenčím místě 16 cm. Pokud máte silnější obvod zápěstí (prosím změřit a napsat do poznámky k objednávce!), přidám pár dumortieritových korálků, aby náramek padl přesně. :o)

Dumortierit je hlinitý borosilikát, který je poměrně vzácný.

Je to kámen naděje – v těžkých životních situacích pomáhá obratu k lepšímu, dodává nám důvěru ve vlastní schopnosti a sílu tyto situace zvládnout a překonat. Přináší klid a úlevu, naději a odvahu.

Naopak ve šťastných chvílích učí užívat života naplno, brát ho takový, jaký je, bez zbytečných starostí a obav. Podporuje pozitivní životní postoj, výrazně také zlepšuje lingvistické dovednosti a organizační schopnosti, podporuje objektivitu, sebedisciplínu a schopnost jasně uvažovat. Posiluje vůli zbavit se závislostí na tabáku, alkoholu či drogách. Zvyšuje koncentraci.

Léčebné využití: Dumortierit tlumí bolesti hlavy, sráží vysoké horečky, odvodňuje, uvolňuje křeče, zostřuje smyslové vjemy. Dále pomáhá při únavě, celkovém vyčerpání a stresu, je proto vhodný na celkové uvolnění před spánkem.

Dumortierit je přiřazován k těmto znamením horoskopu: střelec, beran, vodnář a ryby.

Poznámka: Náramek dodávám v krásné pevné papírové krabičce. Je tak připraven ihned k darování. :o)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Energetický náramek z pravého dumortieritu”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *