Energetický náramek z pravého granátu

 299,00

Tento náramek vám přinese velké množství energie a nových sil, povzbudí lásku i sexuální touhu.

1 skladem

Popis

Tento náramek je vyrobený z kuliček pravého granátu tmavě červené barvy o průměru 8 mm, které jsou navlečené na silném a pevném pružném vlasci. Na umělém světle je barva tmavě červená až hnědá, ale na slunci se náramek překrásně rozzáří a vypadá pak více červený.

Na ukázkové fotce jsem použila 22 kusů kuliček, což vychází na obvod zápěstí v nejtenčím místě 16 cm. Pokud máte silnější obvod zápěstí (prosím změřit a napsat do poznámky k objednávce!), přidám pár granátových korálků, aby náramek padl přesně. :o)

Granát je velmi silný kámen, který přivádí velké množství energie, udržuje organizmus v rovnováze a dodává potřebný klid. Přispívá k nabrání nových sil a k jejich obnově. Podle potřeby přináší klid nebo touhu. Granát povzbuzuje lásku a oddanost. Udržuje v rovnováze sexuální touhu a dokáže napravit citovou disharmonii. Současně zvyšuje i sexuální potenci. Jedná se o kámen podporující pevné vztahy a zájem o druhého.

Je užitečným krystalem ve chvílích krizí. Dodává sílu a posiluje pud sebezáchovy – především tím, že dodává odvahu a vnáší naději do zdánlivě beznadějných situací. Pod vlivem granátu se krize mění v jednoznačné výzvy. Současně granát v takových chvílích přivolá někoho na pomoc.

Léčebné využití: Granát regeneruje tělo, čistí krev, léčí čich, harmonizuje produkci hormonů a snižuje neplodnost a impotenci. Léčí páteř, záda a buněčné problémy (regeneruje DNA). Blahodárně působí na srdce a plíce a pomáhá při vstřebávání minerálů a vitaminů.

Křišťál je přiřazován k těmto znamením horoskopu: lev, štír, beran a vodnář.

Poznámka: Náramek dodávám v krásné pevné papírové krabičce. Je tak připraven ihned k darování. :o)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Energetický náramek z pravého granátu”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *