Energetický náramek z pravého jaspisu

 199,00

Jaspis je kámen, který přináší klid i oporu a současně dodává odvahu. Kromě toho zvyšuje organizační schopnosti, podporuje soustředění, rychlé uvažování a představivost. Ideální pro muže i pro ženy. :o)

1 skladem

Popis

Tento náramek je vyrobený z kuliček pravého jaspisu hnědé barvy, o průměru 8 mm, které jsou navlečené na silném a pevném pružném vlasci.

Na ukázkové fotce jsem použila 22 kusů kuliček, což vychází na obvod náramku 17,6 cm a obvod zápěstí v nejtenčím místě 16 cm. Pokud máte silnější obvod zápěstí (prosím změřit a napsat do poznámky k objednávce!), přidám pár jaspisových korálků, aby náramek padl přesně. :o)

Jaspis je kámen, jenž přináší klid, oporu a pomoc (nejen) ve stresu. Je ochranným kamenem, pohlcuje negativní energii, dodává odvahu, pomáhá při řešení konfliktů, zvyšuje organizační schopnosti, podporuje soustředění, rychlé uvažování a představivost, potlačuje nebezpečné touhy a rozmary, přivolává štěstí.

Odstraňuje z prostředí elektromagnetické i jiné znečištění včetně radiace. Přináší energii během dlouhodobých nemocí nebo hospitalizace.

Léčebné využití: Jaspis podporuje imunitní systém, trávení a funkci pohlavních orgánů. Čistí ledviny, detoxikuje a udržuje rovnováhu minerálních látek v těle. Léčí kožní problémy, pomáhá skoncovat s kouřením.

Jaspis je přiřazován k těmto znamením horoskopu: ryby, vodnář, býk a kozoroh.

Poznámka: Náramek dodávám v krásné pevné papírové krabičce. Je tak připraven ihned k darování. :o)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Energetický náramek z pravého jaspisu”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *